Kad kaķis iekārtojas tavā klēpī vai apguļas blakus, tas liecina par viņa mīlestību un uzticēšanos. Kaķis jūtas drošībā, kad saimnieks ir līdzās.
Pastāv arī cita teorija, kas norāda, ka kaķis izvēlas gulēt saimniekam klēpī, ja viņš izjūt saimnieka negatīvo enerģiju vai slimības pazīmes.
Cilvēks un kaķis
Kaķis labprāt pavada laiku saimnieka tuvumā, jo tas ļauj viņam būt informētam par visu, kas notiek apkārt. Kad saimnieks viņu samīļo, kaķis saņem papildu informāciju, kas stiprina saikni starp viņiem.
Kad kaķis trinās gar saimnieka kājām vai guļ uz viņa drēbēm, viņš vēlas atstāt savu aromātu, lai saimnieka apģērbs iegūtu kaķim pazīstamu smaržu un kļūtu par daļu no viņa teritorijas.
Ja saimnieks ir apslimis, kaķis to intuitīvi sajūt un labprāt apguļas uz tā ķermeņa daļas, kur ir problēmas. Ar savu enerģētiku kaķis var radīt dziedējošu iedarbību, sniedzot atbalstu un mierinājumu.
Mana tante pastāstīja kāpēc met lauru lapas tieši tualetes podā un kāpēc tās tur atstāj
Mīluļa uzvedība
Ja kaķēns ir pieradis gulēt saimnieka gultā, viņu no šī ieraduma būs grūti atradināt. Kaķiem īpaši patīk saimnieka gulta, jo gultas veļa visvairāk uzsūc saimnieka smaržu, kas kaķiem rada drošības sajūtu.
Ir arī zinātnisks izskaidrojums tam, kāpēc kaķis mēdz apgulties uz saimnieka – meklējot siltāko vietu, kaķis bieži izvēlas paaugstinātas temperatūras zonas uz ķermeņa. Slimība bieži sākas ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru, un kaķis to intuitīvi sajūt.
Daži kaķu saimnieki ir pamanījuši, ka pēc nakts, kad kaķis gulējis viņu gultā, no rīta jūtas labāk. Viņi uzskata, ka kaķis spēj „savākt” negatīvo enerģiju.
Turpinājumu lasiet nākošajā lapā